VK Moranar - Brodospas
Pretraživač vijesti
Iz foto galerije
Brojač posjeta
Broj posjeta danas: 88
Broj posjeta jučer: 153
Dnevni prosjek: 126
Sveukupno posjeta: 138505
Sponzori
Anketa
U funkciju kreće Mornarev otvoreni bazen (na Staroga Mornara)
Za tu ideju, oživljavanja starog bazena imam samo riječi pohvale
Lani je bilo super, nadam se da će i ove godine biti bar jednako dobro
Mornar se mora više potruditi oko uređenja, bazen mora izgledati još bolje
Ništa to ne valja, šporko more, bazen neuredan.....
Nemam zamjerki, uvik mi je gušt okupat se na našem bazenu
Nadam se samo da ćemo vrlo brzo napraviti novi pravi otvoreni bazen

Rezultati
POPIS SVIH ANKETA:
1 | 2 |  >
Bilten za Nade

Nade u Rijeku polaze u srijedu (30.07.), u 14.00 h sa sukoišanskog kolodvora.

Na put idu: Roko Pavić, Josip Mandić, Jure Božan, Karlo Rančić, Petar Uvodić, Marin Durdov, Damir Lelas, Marin Tomasović, Luka Dužević, Marko Šodan, Domagoj Butić, Ante Carev, Paolo Jakovčević, Andro Erdelez, Marin Mijić i Lovre Zović.

 

R a d n i    B i l t e n  „ N A D E “

Vaterpolski  turnir  –  Kup  Hrvatske

s e z o n a    2 0 1 3 / 2 0 1 4

R i j e k a,  31. srpnja do  03. kolovoza 2014. g.

Klubovi učesnici:

Grupa „A“                                                  Grupa „B“

VK Mornar BS – Split                                VK Primorje EB – Rijeka

VK Jug CO – Dubrovnik                            HAVK Mladost - Zagreb

VK Zadar 1957 – Zadar                              VK Medveščak - Zagreb

KPK – Korčula                                            VK Galeb - Makarska

OVK POŠK – Split                                     VK Jadran ST - Split

VK Opatija – Opatija                                                          

 

                   S A T N I C A   N A T J E C A NJ A

1.KOLO – četvrtak ( prijepodne ) 31. 07. 2014.

Grupa „A“    -   TEREN 1

10:00 h     Mornar BS – Opatija 

11:00 h     Zadar – KPK                  

12:00 h     Jug CO – OVK POŠK  

 

Grupa „B“   -  TEREN 2

10:00 h     Primorje EB - Galeb 

12:00 h     HAVK Mladost – Jadran ST  

 

2.KOLO – četvrtak ( navečer )  31. 07. 2014.

Grupa „A“    -   TEREN 2

18:00 h     Opatija - KPK  

19:00 h     OVK POŠK - Zadar

20:00 h     Mornar BS - Jug CO 

 

Grupa „B“   -  TEREN 1

19:00 h     Jadran ST - Medveščak    

20:00 h     Primorje EB - HAVK Mladost 

 

3. KOLO – petak ( prijepodne )  01. 08. 2014.

Grupa „A“    -   TEREN 1

10:00 h     KPK – OVK POŠK   

11:00 h     Jug CO - Opatija 

12:00 h     Zadar – Mornar BS 

 

Grupa „B“   -  TEREN 2

11:00 h     HAVK Mladost - Galeb 

12:00 h     Medveščak – Primorje EB    

 

4.KOLO – petak ( navečer )  01. 08. 2014.

Grupa „A“    -   TEREN 2

18:00 h     Opatija – OVK POŠK  

19:00 h    Mornar BS - KPK 

20:00 h     Jug CO - Zadar

 

Grupa „B“   -  TEREN 1

18:00 h     Galeb – Jadran ST   

20:00 h     HAVK Mladost - Medveščak  

 

5. KOLO – subota ( prijepodne )  01. 08. 2014.

Grupa „A“    -   TEREN 1

10:00 h     OVK POŠK – Mornar BS 

11:00 h     KPK - Jug CO

12:00 h     Zadar – Opatija   

 

Grupa „B“   -  TEREN 2

10:00 h     Jadran ST – Primorje EB    

12:00 h     Medveščak – Galeb   

 

6. KOLO – subota ( navečer )  02. 08. 2014.

       POLUFINALNE UT. ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MJESTA

18:00 h  - TEREN 1      A5 – B6

18:00 h  – TEREN 2      B5 – A6

       POLUFINALNE UT. ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MJESTA

19:00 h  - TEREN 1     A3 – B4

19:00 h  – TEREN 2     B3 – A4

       POLUFINALNE UT. ZA PLASMAN OD 1. DO 4. MJESTA

20:00 h  - TEREN 1     A1 – B2

20:00 h  – TEREN 2     B1 – A2“  

 

7. KOLO – nedjelja ( prijepodne )  03. 08. 2014.

09:00 h  - TEREN 1     za 11. i 12. mjesto  

09:00 h  – TEREN 2     za 9. i 10. mjesto  

10:00 h  - TEREN 1     za 7. i 8. mjesto

10:00 h  – TEREN 2     za 5. i 6. mjesto  

11:00 h  -  CENTRALNI  TEREN     za 3. i 4. mjesto  

12:00 h  – CENTRALNI  TEREN     za 1. i 2. mjesto  

 

 

                                                                                        

Share/Bookmark
Raspored treninga za sve mlađe kategorije

U četvrtak i petak (31.07. i 1.08.) neće biti treninga!

Od ponedjeljka (4.08.) sve kategorije imaju trening na Starog Mornara u 10.00 h, sa dežurnim trenerom. Svi koji žele trenirati, zezati se i družiti neka slobodno dođu svakog radnog dana kroz jutro do našeg starog bazena.

Povratak na poljudski bazen i pripremanje za novu sezonu je u planu 1.09. (ponedjeljak), a o svemu ćete biti dodatno obaviješteni.

Share/Bookmark
Zlatni mlađi juniori

Kup Hrvatske za Mlađe juniore

FINALE

Mornar BS  -  Medveščak   10  -  6   (4-2, 1-2, 1-1, 4-1)

Mornar BS:  Podrug, Roje (1), Pejković, Vrdoljak (2), Butić, Krolo, Martinović, Miletić, Gilić, Britvić (1), Copić (2), Taslak, Prkić, Marović (4).
Trener: Joško Kreković.      Pom. trener: Ozren Mihaljević

 

 

Najbolji igrač turnira,

Duje Pejković!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share/Bookmark
Mlađi juniori u finalu

Kup Hrvatske
Mlađi juniori
POLUFINALE
Mornar BS - Jadran 11 - 5
Mornar BS: Podrug, Roje, Pejković (1), Vrdoljak (3), Butić (1), Krolo (3), Martinović, Miletić, Gilić (2), Britvić, Copić (1), Taslak, Prkić, Marović.
Trener: Joško Kreković. Pom. trener: Ozren Mihaljević

Share/Bookmark
Još jedna pobjeda!

Kup Hrvatske
Mlađi juniori
3. kolo:
Mornar BS - Šibenik 10 - 7
Mornar BS: Podrug, Roje, Vrdoljak, Butić (3), Krolo (2), Martinović, Miletić (1), Gilić (2), Britvić, Copić, Taslak, Prkić, Marović (2).
Trener: Joško Kreković. Pom. trener: Ozren Mihaljević

Share/Bookmark

<< novije vijesti 1 2 3 4 5 6 7 starije vijesti >>

Škola vaterpola
Raspored treninga

Škola vaterpola

Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak 10:00

Nade

Ponedjeljak, utorak, srijeda, četvrtak i petak 09:15
Ponedjeljak, srijeda i petak 18:00

Mlađi kadeti

Svaki radni dan 09:15 i 18:45

Kadeti

Svaki radni dan 09.15 i 18.45

Mlađi juniori

Svaki radni dan 09:45 i 20:00

Juniori

Svaki radni dan 09:45 i 20:00

Treneri V.K. Mornar-BS
Demonstratori
  Marin Kliškinjić
  Hrvoje Kundid
Rezultati 2013.
Rezultati 2012.
Rezultati 2011.
Rezultati 2010.
Brodospas